O nas


Akademia Piłkarska "Młode Nadzieje" powstała w 2017 roku i działa na zasadzie stowarzyszenia, pomysłodawcą akademii jest Grzegorz Sroka.

Naszym głównym celem jest wychowanie młodzieży przez sport oraz szkolenie młodych sportowców już od czwartego roku życia w oparciu o najwyższe standardy europejskie gdzie priorytetowym celem w początkowych latach treningu, jest indywidualny rozwój każdego zawodnika, a nie osiąganie wyniku całego zespołu. Swoją działalność opiera na profesjonalnej organizacji oraz sprawdzonej metodzie szkoleniowej.
Zajęcia w Naszej Akademii to nie tylko dobra zabawa z rówieśnikami i rozwijanie umiejętności piłkarskich. To także sposób na kształtowanie charakteru poprzez sport i wychowanie w duchu zdrowej rywalizacji z poszanowaniem zasad Fair Play.
Zajęcia prowadzone są na obiektach MOSiR w Nowej Sarzynie w okresie letnim na „Orliku” natomiast w okresie zimowym na hali sportowej.
Nie każdy zostanie piłkarzem, ale chcemy by każdy umiejętnie podejmował decyzję, potrafił rywalizować, znał pojęcie szacunku i dążył do samodoskonalenia.

U nas każdy dostaje szansę. Zapraszamy!

Nasi trenerzy

Kadra trenerska to zespół doskonałych fachowców, posiadających wiedzę i doświadczenie w pracy z najmłodszymi zawodnikami.

Grzegorz Sroka

trener koordynator


Tomasz Osipa

trener U-6/7


Krzysztof Bigas

trener U-8/9


Tomasz Bigas

trener U-4/5O nas


Akademia Piłkarska "Młode Nadzieje" powstała w 2017 roku i działa na zasadzie stowarzyszenia, pomysłodawcom akademii jest Grzegorz Sroka.

Naszym głównym celem jest wychowanie młodzieży przez sport oraz szkolenie młodych sportowców już od 4-tego roku życia w oparciu o najwyższe standardy europejskie gdzie priorytetowym celem w początkowych latach treningu, jest indywidualny rozwój każdego zawodnika, a nie osiąganie wyniku całego zespołu. Swoją działalność opiera na profesjonalnej organizacji oraz sprawdzonej metodzie szkoleniowej.
Zajęcia w Naszej Akademii to nie tylko dobra zabawa z rówieśnikami i rozwijanie umiejętności piłkarskich. To także sposób na kształtowanie charakteru poprzez sport i wychowanie w duchu zdrowej rywalizacji z poszanowaniem zasad Fair Play.
Zajęcia prowadzone są na obiektach MOSiR w Nowej Sarzynie w okresie letnim na "Orliku" natomiast w okresie zimowym na hali sportowej.
Nie każdy zostanie piłkarzem, ale chcemy by każdy umiejętnie podejmował decyzję, potrafił rywalizować, znał pojęcie szacunku i dążył do samodoskonalenia.

U nas każdy dostaje szansę. Zapraszamy!

Nasi trenerzy

Kadra trenerska to zespół doskonałych fachowców, posiadających wiedzę i doświadczenie w pracy z najmłodszymi zawodnikami.

Grzegorz Sroka

trener koordynator


Tomasz Osipa

trener U-6/7


Krzysztof Bigas

trener U-8/9


Tomasz Bigas

trener U-4/5